Podcast tavaszi Dorsum Klubunk panelbeszélgetéséről

dorsum klub 2022_podcast

Tavaszi Dorsum Klubunk SRD II. szabályozásról szóló kerekasztal-beszélgetése visszahallgatható podcast formátumban. A résztvevők, Szentpéteri Gábor (KELER – Product Manager), Kövesdi Anita (Dorsum – Account Manager) és Zsigmond Judit (K&H Bank Zrt.– Head of Investment Product Management) többek között az alábbi a témákban osztották meg tapasztalataikat:

  • Milyen előkészületek előzték meg az SRD II-t szabályozói oldalról?
  • Hogyan indultak el a piaci szereplők, hogyan álltak neki a jogszabályi megfelelésnek?
  • Hogyan befolyásolta az implementációs folyamatokat a COVID-19?
  • Milyen hasonló szabályozói lépések várhatók a jövőben?

Kérdésed van?

Ha érdeklődsz megoldásaink iránt, vedd fel velünk a kapcsolatot az űrlap segítségével!